side-area-logo

Tena – Nowa prężnie rozwijająca się firma na Polskim rynku zajmująca się produkcją najwyższej jakości mebli z płyty. Założycielem firmy jest młoda pełna pomysłów osoba z ogromnym doświadczeniem i pasją dbająca zarówno o szczegóły, jak i najwyższą jakość produkowanych mebli.

 

Dlaczego Tena? – Decydując się na zakup w firmie Tena mogą państwo liczyć na projekt pełen fascynujących i nowych rozwiązań w produkcji mebli nowoczesnych jak i klasycznych. Tena to ciągle nowe pomysły i nowy styl.

 

Tena a klient ? – Nasza firma to firma produkująca meble dla klientów bardzo wymagających jak i dla tych klientów którzy nie dysponują finansami na meble z najwyższej półki.

W firmie każdy klient jest traktowany tak samo niema lepszych ważniejszych mniej ważnych czy gorszych klientów . Każdy klient oczekuje wykonania zamówionych mebli z największą starannością którą gwarantuje firma TENA.

 

Co odróżnia nas od innych firm ?- Firma Tena to młodzi pracownicy którzy wkładają całe serce w produkcję mebli oraz mają nowe pomysły które tylko czekają żeby ujrzeć światło dzienne. Firmy działające od lat na rynku nie są już tak bardzo zaangażowane na wprowadzanie do swoich produktów nowości rynkowych. Działają od lat bazując na tych samych projektach, produktach i nie próbują nic zmieniać, co mogłoby unowocześnić i polepszyć wygląd jak i funkcjonalność mebli

 

Nasi partnerzy:

Facebook
Facebook
Facebook